foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
KamiKaa - Kamila Szelągowicz Pracownia Malarstwa Artystycznego ZAPRASZAM !!!!

Mam nadzieję, że podobają się Państwu moje prace. Każdy projekt jest dostosowany jest do indywidualnej przestrzeni i jej funkcji oraz jest unikalny dla każdego klienta.

Być może mają Państwo swoje pomysły, które pomogę zrealizować w dostosowaniu do Państwa potrzeb. Wystarczy skontaktować się ze mną klikając link e-mail :

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

https://www.instagram.com/infokamikaa/

 

KamiKaa - Kamila Szelągowicz

KamiKaa wykorzystuje szeroki wachlarz technik malarskich, w tym efekty marmurkowe, stiuk wenecki, wykończenia metaliczne ,brokatowe, przecierane, tak aby stworzyć niepowtarzalny efekt na ścianach. Malarskie wykończenia są bardzo wytrzymałe.

Z zainteresowań i wiedzy historycznej dekoracji, KamiKaa może namalować oryginalne motywy dekoracyjne na ścianach, sufitach i meblach w różnych stylach, od starożytnego rzymskiego malarstwa ściennego po wykorzystanie do współczesnych trendów.

Murale są nie tylko dekoracyjne, ale mogą być dobrym sposobem kompensowania trudnych proporcji w mieszkaniu. Mogą np. podnieść i obniżyć wysokość lub przesunąć ścianę, tak aby pomieszczenie wydawało się większe.

Wycinanki - wyklejanki - to ostatnia propozycja KamiKaa. Wykonane z doskonałej jakości papierów dekoracyjnych, 100% ręczna praca.Jest możliwość zamówienia w dowolnym kolorze, formie i oprawie. Bądź z propozycji zaprezentowanych lub na konkretne zamówienie. Każdy obrazek jest unikatowy, nie powtarzalny. Idealny do aranżacji pokoju lub na prezent. Możliwość zakupu on-line , www.bialewnetrza.pl

KamiKaa Kamila Szelągowicz oferuje kompleksowy, specjalistyczny serwis dekoracyjny dostosowany, do Twoich potrzeb.

 

Zakres oferowanych usług obejmuje m.in

1) malarstwo sztalugowe

2) malarstwo meblowe ( projekty i realizacje własnych mebli bądź mebli na życzenie klienta )

3) ręcznie malarstwo ścienne ( różne techniki )

4) malarstwo ornamentowe podłóg i schodów farbami

5) oprawa obrazów (z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu )

6) warsztaty kolorystyczne z wybranych technikach indywidualne lub grupowe

7) ilustracje

8) dekoracje wnętrz oraz detalu okazjonalnie

9) świąteczne dekoracje pierników i ciastek

 

Ponadto KamiKaa zaprojektuje kompleksowo - kolorystycznie wnętrza ,jak również meble , dodatki i tkaniny, a także oferuje usługi konsultacji kolorystycznej

i doboru dodatków.

KamiKaa dostosuje się że każdego wnętrza, nie zależnie od stylu i okresu. Pracuje na bazie materiałów tradycyjnych i ekologicznych.

 

KamiKaa – Kamila Szelągowicz – pracownia malarstwa artystycznego.

KamiKaa tworzy od ponad dwudziestu lat. Pracuje dla klientów prywatnych i publicznych w Polsce i za granicą. Swoje atelier posiada w niezwykle malowniczym sercu Kaszub. KamiKaa pracuje w zakresie różnych stylów - od autentycznego do współczesnego - wykorzystując szeroki wachlarz technik dekoracyjnych. Każdy efekt dekoracyjny który można zobaczyć na stronie ,został osiągnięty poprzez zastosowanie farb i innych technik malarskich. KamiKaa projektuje i wykonuje kompletne dzieło ( dekoracje ścienne, malowane meble, obrazy). Pracuje także jako konsultant koloru i dodatków, indywidualnie bądź we współpracy z projektantami wnętrz, architektami i osobami prywatnymi. Prowadziła warsztaty w "Sztuce Wyboru" w Garnizonie w Gdańsku z zakresu kolorystyki w wybranych technikach. Współpracuje z Muzeum Etnograficznym w Gdańsku Oliwie i tam prowadzi warsztaty ( http://mng.gda.pl/oddzialy/oddzial-etnografii/ ).Współpracuje z Muzeum Kaszubskim w Kartuzach prowadząc okazjonalnie warsztaty plastyczne ( https://www.muzeum-kaszubskie.pl/ ) W zeszłym stworzyła kolekcję obrazków dla dzieci która została ciepło przyjęta na rynku Trójmiejskim podczas alternatywnych targów. Prace jej można również zobaczyć w mieszkaniach pokazowych AB Inwestor w Gdyni ( http://www.transatlantykgdynia.com/ oraz http://www.artdecogdynia.com/ ). Wystawia się na na licznych Targach i Jarmarkach. Można śledzić jej aktywność i uczestnictwo na facebooku na stronie firmowej ( https://www.facebook.com/infokamikaa/ ). Zapraszam serdecznie !

Moje prace są dostępne na ( www.pepiniera.pl).

KamiKaa

Kamila Szelągowicz